Duben 2014

sometimes I see different world

22. dubna 2014 v 19:40 story of my life

nesnášim tooo ... stává se mi to poslední dobou vážně často...nebo to spíš nepřestává.
Bolest hlavy. Stává se vám to? Bolest tak silná že ani nezvednete hlavu z polštáře. Potřebujete ticho a temno. A žádné pohyby.
Dneska jsem zase nejela do školy. Nevstala jsem.
Byla jsem dohodlá s V. že mu pročtu a zkontroluju bakalářku. Nechtělo se mi to rušit. Zapřela se a vstala. Zbytek mám nějak rozostřenej.
Přijel .. přečetla jsem mu bakalářku...jeli jsme ven. Co nejtemnější brýle a rádio mělo co nejmenší hlasitost. A to už to bolelo méně.
Nechtěla jsem být doma, jenže jsem se musela vrátit. Nešlo to jinak. Odvezl mě a odjel.
Jsem doma sama. Táta v práci. Nesnášim tenhle stav

happy easter

21. dubna 2014 v 15:09 story of my life

Měla jsem vážně v plánu vzít ten den za poklidný a nepít a rozhodně jít brzo spát. Byla jsem s V. za kámošema v hospodě a měla džus s vodou. V jedenáct jsem se nechala odvézt do Rendy. Měla jsem tam sraz s Deniskou a Kájou (její BFF)..Přišla jsem a to víte .. párty v plném proudu.
No prostě to dopadlo tak, že jsem si dala jejich akci (morgánek + colička za 40,-) asi třikrát...a dostala jsem se domů až ve 4 ráno. Deniska u mě musela spát. Nebyla schopná dojít domů. :D
Druhý den...z celých 48 hodin jsem naspala tak osm. Ale stejně tak jsem byla víc v pohodě než Denča. :D Zustaly jsme u mě a objednaly pizzu. Koukaly na "the Great Gatsby". (Viděli jste to někdo? .. Mě to moc nenadchlo)
V sedm jsme se dohodli s partou, že pojedem na kafe na benzínku. Zase typické melodrama D+Z. A pak jsem se dostala domu ve dvě. Opět jsem se nevyspala.
Na neděli velikonoční s taťkou jezdíme na oběd k babče. Byl skvělej. A jelikož bylo tak nadherně šla jsem ven. A pak na kafe. A pak s Vojtěchem ven. A do rendy
Opět do hospody. Takže jsem zas spala jen 4 hodiny.
Dneska už to moje tělo nezvládlo. Je mi špatně po všech stránkách. Krk, hlava, žaludek, teplota...spánkový deficit je znát. Jenže mně prostě nejde spát.
To je vše. A zítra do školy. No to se už zase určitě nevyspim.
Kolik kluků k vám přišlo pro koledu? A co vy kluci? Vykoledovali jste si spíš alkohol nebo vajíčka s mlskama?

fotoreport - Sasha_jede_party

19. dubna 2014 v 23:35 fotostory
Zde vám přidám pár fotek z té nonstop párty. :)
Udělejte si představu.
Mimochodem...oslava se nesla v duchu tohoto SONGUfresh friday, here I come

18. dubna 2014 v 19:15 | Teena |  story of my life

Tak co? Máte také velikonoční prázdniny? Já jo, i když vlastně už nejsem na střední škole. Tahle škola by se jako střední dala považovat - intenzivní pomaturitní kurz jazyka. Spolužáci jsou super. Dokázali, že jsem se tam necítila vůbec špatně, jako nováček. Hned mě vzali mezi sebe. V. říká, že to je kvůli tomu jak jsem od přírody milá a dokážu zapůsobit na lidi.
No a právě jsem byla pozvaná na párty mého spolužáka.
Včera. Pařila jsem nonstop. Od 8 zhruba do 7 do rána a pak jsem šla na vlak domů. :D Nejsem pražák no. Tak jsem musela zůstat přes noc.
Musím říct, že ta párty se vážně vydařila.

Ale jelikož jsem nespala přes noc, tak jsem usnula ve vlaku. Říkala jsem si, jak někdo může spát ve vlaku (busu, autě, letadle, ponorce...)a aha :D. Už vím, že to jde. Usnula jsem vážně tvrdě a vzbudilo mě až poklepání na koleno. Od průvodčí. Chtěla vidět jízdenku. :D Achjo trapáááás.
Dorazila jsem domů...s radostí se shledala se svoji kámoškou postelí a spala až do tří hodin odpoledne.
Dneska to vidím na poklidnější den. Asi půjdu za Deniskou do hospody.


enjoy the little things

15. dubna 2014 v 20:57 story of my life

Pohodová neděle ... takhle to má být. Sice je neděle prý od slova nedělat, ale s tím nesouhlasím. Podle mého je neděle den, kdy byste měli dělat jen to, co se vám chce dělat. Jako například já. Vstala jsem, jela jsem k babičce na oběd (určitě všichni máte babičky, které vaří neuvěřitelně dobře :D ). Když jsem přijela, jeli jsme na kafe a pomoct kamarádovi uklidit garáž po velké narozeninové párty (jak jste četli v článku předtím).
Byla jsem vážně utahaná, ale když mi napsal Vojtěch, neodolala jsem a šla ven. V autě jsem málem usnula. Z ničeho nic mě ale přepadla taková vlna energie, že bych šla klidně kalit a pařit a tancovat znova. Nechápu to.
Seděli jsme v autě, povídali si, koukali na naše město a řešili naši školu.
Po dlouhé době mi bylo zase skvěle. Pocitově. Nepřišlo mi to divný, jako kdybych s novou energií dostala i nové pocity.
V pondělí jsem nevstala na vlak a nejela do školy. Byla jsem pěkně naštvaná.
Zvedla mi náladu až Deniska (Selena Gomez :D), která ke mně přišla s plnou nákupní taškou a slovama "uděláme si šopský saláááát" :D OK tomuhle prostě neodoláte.

you look just like Selena Gomez No.II

13. dubna 2014 v 14:42 story of my life
(ach...tento článek mi zmizel, píšu ho podruhé)
Taky tak zbožňujete plánování tajných narozeninových oslav? :) Já to mám fakt ráda. Sejde se parta lidí, všichni se snaží odvést tu nejlepší práci, protože to všichni děláme pro našeho kamaráda.
Ve tři hodiny jsme se sešli před garáží a začali. Nafukovat balonky, vázat a věšet na zeď. Věšet girlandy, připravovat playlist, zapojovat pípu na pivko...no prostě supr. Každý měl svoji funkci (já byla držák :D)
Ještě rychle dokoupit balící papír, mašli, pitivo a jídlivo (kruci takhle se tomu neříká :D ) a vrátit se zpátky na místo akce. V 5:10 jsme už čekali za zavřenýma dveřma garáže s vystřelovacíma konfetama a frkačkama a čepkama. Konečně se dveře otevřeli a on strachem utekl :D ... Chudák. Dokonce jsme ho dojali tak, že si musel nasadit sluneční brýle ... (to víte aby hrál tvrďáka..přeci ve svých 27 nebude brečet dojetím :D)
Jelikož jsme začali pít tak nějak už v těch čtvrt na šest...skončili jsme poněkud brzo. No to víte. Každý má svuj limit. Já si s mojí Denčou (která prý vypadá přesně jako Selena Gomez ... ZDE! nalevo) dala rum s kolou ..napůl :D UFF to mělo celkem následky. A musím se odnaučit svého dalšího zlozvyku. Kouřit když jsem napitá. Nevíte co na to pomáhá? Ještě když všichni okolo vás kouří. :/
Skončili jsme zhruba ve dvě :). Já šla domů a cestou potkala Lukáše s Viktorem, kteří šli na kebab. Dala jsem jim ochutnat kousek dortu, který jsem dostala jako výslužku (Už jste někdy krájeli dort kreditní kartou? :D Já včera poprvé)
Doma jsem ulehla a zase si zapla TV (kruci!). Probuzení bylo vcelku v pohodě na to kolik jsem toho vypila :D
A co vy? Už jste někdy zažili tajnou narozeninovou oslavu ?

milé probuzení

12. dubna 2014 v 10:16 story of my life

10 pravidel jak sbalit holku. Téma na film mě zaujalo. Chtěla jsem ho vidět. Tak jsme se s V. (asi můj přítel, ještě si tím nejsem uplně jistá) dohodli, že pojedeme.
Zjistila jsem, že díky němu se už nebojim nosit sukně. A ani šaty. vím, že jemu se to bude líbit. V předchozích vzatzích mi přišlo, že mi říkají že mi to sluší jen ze slušnosti. Takže jsem si vzala sukni a vážně se snažila se upravit jako na rande. (protože to možná rande bylo :D )
Film byl skvělý. Pokud přemýšlíte, že na něj vyrazíte, určitě jeďte. Jo je pravda, že takových komedií je v americe, anglii a všude možně spousty, ale u nás si žádnou nepamatuju. A hlavně - Matouš Ruml se z roztomile potrhlého Lexi změnil na docela fešáckého astrofyzika Marka. (mazlíčeeek :D)
Cesta zpátky z Letňan domů byla uvolněná. Řešili jsme všechno. Tohle mi vyhovuje. Nebát se co kdybych náhodou řekla tohle ... a co kdyby tohle. Vím, že on t bude brát v pohodě.
Ve dvanáct doma...jojo jsem slušňačka. :D ...šla jsem si lehnout, ale s malým detailem. Nezapla jsem si u toho TV a neusnula u ní. Dřív to byl takový můj zlozvyk. Ale v rámci nového blogu jsem se rozhodla celkově překopat svůj život. A u tohohle jsem začala.
No a co vy? Jaký byl váš páteční večer ?

new start

11. dubna 2014 v 16:08 story of my life

V rámci nového života (klidně i nového blogu) se budu snažit očistit svoji karmu. Dřívější blog nebyl tak populární, ale i přesto měl "hatery".
Nový styl nebude. Nehodlám začít s fashion blogem, kecama o jídle a recenze na kosmetiky. Tohle nejsem já. Proto budete prožívat můj nudný život.
Třeba to bude oblíbené a budete mě mít rádi, protože nebudete vědět kdo jsem. Anonymní cesta bude nejlepší