Srpen 2015

I won an Oscar for the best costume ever.

27. srpna 2015 v 19:33
Little Mermaid. | via Tumblr
Joo .. cítim se vážně pyšně a namachrovaně když tohle řikám... :D Lidi já vyhrála Oscara za nejlepší kostým. Taky hezky stojí na mé poličce. Tváří se tak vážně. Drží ten svůj meč a nic nenamítá. Mlčí když ho zvednu a tancuju s nim po pokoji.
Haha tak dost. Teď si moucha sedla na moji obrazovku notebooku. Asi se jí to líbí. Hřeje a je to celý světlý. Jenže mně se to nelíbí. Nemá tam co dělat.
Včera jsem byla na Cosmopolitan Pop-up párty v Prahe. Na Prague Beach. No čekala jsem to lepší. Budiž jim odpuštěno divné místo, hlasitá hudba a spousta labutí. Ovšem jak řekla kamarádka. Bylo to prostě milý. Nic víc..:) Musíte na tom zamakat. I když teda takových možností co tam bylo. Nechat se profesionálně namalovat od Mary Kay, namasírovat (pfuu to bych zvládla taky :D ) a potom se vyfotit v Adidas Stella Sport. Omlouvám se, ale mně se ta nová kolekce prostě nelíbí. Je taková..."milá" :D ...to slovo se mi líbí. Budu ho používat častěji.
Dnes se jen tak zlehka učím a večer půjdu za V. do hospody se podívat. :)
Chcete mě vidět jako Srdcovku a V. jako Jokera ? :) Přiložím fotku

Queen of Hearts

20. srpna 2015 v 12:14 story of my life
The Rogue And The Wolf - Queen of Hearts Crown Ring - Buy online at Beserk
Zdárek .. :) V sobotu mě čeká narozeninová oslava na téma Halloween Movie Party. Musíme jít v nějakém převleku. Plánuju jít za Srdcovou královnu a V. jde za Jokera. Měli jsme jít za párový kostým a tohle svým způsobem je párový kostým. Nechám se namalovat od kamarádky aby to vůbec vypadalo jako kostým. Sháněla jsem strašně moc věcí a nakonec mám všechno.
V mém životě je stále stejná nuda. I když vlastně ne. Předělávala jsem si pokoj. Teď je šedomodrý a přestěhovaný. Nakonec se to ještě bude dodělávat a zvednu postel do patra aby se ten pokoj trochu zvětšil :)
Toť vše. :)