Září 2015

I like naps.....and you !

3. září 2015 v 19:24 story of my life
KiiwyYo
Konečně...konečně mám před sebou prázdniny. Splnila jsem v pondělí poslední předmět a dosáhla potřebného počtu kreditů. 14 dní prázdnin jsou fajn, jelikož už teď nevim co mám dělat.
Byla jsem s Kanničkou venku. Nejdřív na obědě a pak k večeru na drinku. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Jak si užily Roadtrip (na který jsem nejela a neskutečně mě to štve), jak potkaly Michelangelova Davida, jak je Ital odvezl do Coopu a tak. No prostě skvělej výlet.
Chystám se taky na velký výlet. Zhruba za dva roky pojedu do Indie na měsíc. Vlakem procestujeme celou zemi.
Tenhle víkend jdu zase do práce. Naštěstí to je jen pátek a sobotu mám volnou. Budu si ji užívat s V. Chceme jet na výlet do Děčína na zámek.
Včera jsem omylem usnula v pět odpoledne .. :D Samozřejmě se probudíte v sedm a nejdéle v 2 ráno se vám stejně nechce spát. Dívala jsem se na TV, co tak zhruba dávají v takhle pozdních hodinách. Myslím, že vám je všem jasné že nic nedávají.
Nakonec jsem záhadně usnula a zdál se mi šílený sen o upírech a ohni a únosu. Upíři mě unesli kvůli tomu, že jsem měla speciální schopnost -> dokázala jsem vysávat oheň, což pro ně bylo značně výhodné.
ÁÁÁch toť vše :D