Prosinec 2015

prázdniny, poslední den praxe, šmakuláda

20. prosince 2015 v 13:49

AHoj. Taky vám ten vánoční shon leze krkem? Jo já naštěstí už mám vše koupené. Takže si mužu užívat pohodu. Vánoční úklid neděláme, protože jak řekl jeden můj kamarád "Nač uklízet, když se ti to stejně zkazí" .. Ano krkolomná fráze, která však vyjadřuje jeho i můj postoj k tak nucenému Vánočnímu úklidu. Proč se prostě neuklízí až po Vánocích, Silvestru a Novém roce? Přeci jenom to máte stále co uklízet. Po Vánocích balící papír a spoustu jehličí, po Silvestru taky skleničky talíře upatlanou podlahu od pomazánky a nedejbože špinavou koupelnu od kamaráda, který přebral. Haha Takže já letos neuklízím.
Před Vánocemi jsem měla 5 týdnu praxe. V nemocnici jako rehabilitační sestra. Můžu vám říct, že pět týdnu bylo až dost. Už jsem ráda, že mám prázdniny. Ve škole mám vše splněno. Jak zápočty tak i předtermíny zkoušek. Anooo anooo.. :D

Zítra si jdu akorát na LDN (která je nyní přejmenována na NRP "následná rehabilitační péče") pro deník praxe a tak si dám s holkama (kolegyně) šmakuládu. Víte, co to je šmakuláda? Káva s mlékem a do toho panák vaječňáku. Myslím, že v gastrosvětě se tomu říká Alžírská. To my z vesnice jsme to pojmenovali jinak. :)
Užívejte si svátky a v novém roce zase ahoj. :)

AKTIVACE ZAHÁJENA

14. prosince 2015 v 22:11 story of my life
http://data.whicdn.com/images/211539905/large.jpg
Když jsem hledala obrázek k tomuto článku na weheartit (Protože prostě znožňuju WHI. Vždy vyjádří moji náladu) tak tam byly obrázky z fitcenter, holek polosvlečených + polozpocených a zničehonic fotka kokosu. :D Tak možná proto je tady. Je jiná, zvláštní a vůbec to s tématem nesouvisí.
Jestli jste četli mé dřívější články tak víte, že nejsem jedna z těch lidí co se chytí stáda. Nebudu psát o kosmetice, nebudu vám tady vařit. Ne a ne. To mě prostě nebaví. Kdybyste mě viděli jak se maluju ihned to pochopíte.
A vaření ? Když se k němu dokopu tak to dělám s velkou nechutí. Což mi připomíná, že bych to měla začít dělat s chutí neboť muž je údajně spokojený když má plný žaludek a prázdný "mozek" (Řekla bych penis, ale pojem prázdný penis mi přišel podivný.)
A o mých OOTD raději nechtějte vědět. Občas se mi stane, že usnu v riflích. To mi připomíná, přečtěte si článek o BLBKOVSTVÍ mé dobré kamarádky Anny.

Tím jsem vám jen chtěla říct, že se budu snažit psát zážitky z budoucí práce i z mé stálé brigády. Budu se hlavně snažit psát. Budu mít co. A když vám začnu psát že můj život je nudný, nastala smutná fáze kdy se nic neděje a já bych jen lehla a spala.