AKTIVACE ZAHÁJENA

14. prosince 2015 v 22:11 |  story of my life
http://data.whicdn.com/images/211539905/large.jpg
Když jsem hledala obrázek k tomuto článku na weheartit (Protože prostě znožňuju WHI. Vždy vyjádří moji náladu) tak tam byly obrázky z fitcenter, holek polosvlečených + polozpocených a zničehonic fotka kokosu. :D Tak možná proto je tady. Je jiná, zvláštní a vůbec to s tématem nesouvisí.
Jestli jste četli mé dřívější články tak víte, že nejsem jedna z těch lidí co se chytí stáda. Nebudu psát o kosmetice, nebudu vám tady vařit. Ne a ne. To mě prostě nebaví. Kdybyste mě viděli jak se maluju ihned to pochopíte.
A vaření ? Když se k němu dokopu tak to dělám s velkou nechutí. Což mi připomíná, že bych to měla začít dělat s chutí neboť muž je údajně spokojený když má plný žaludek a prázdný "mozek" (Řekla bych penis, ale pojem prázdný penis mi přišel podivný.)
A o mých OOTD raději nechtějte vědět. Občas se mi stane, že usnu v riflích. To mi připomíná, přečtěte si článek o BLBKOVSTVÍ mé dobré kamarádky Anny.

Tím jsem vám jen chtěla říct, že se budu snažit psát zážitky z budoucí práce i z mé stálé brigády. Budu se hlavně snažit psát. Budu mít co. A když vám začnu psát že můj život je nudný, nastala smutná fáze kdy se nic neděje a já bych jen lehla a spala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama