prázdniny, poslední den praxe, šmakuláda

20. prosince 2015 v 13:49

AHoj. Taky vám ten vánoční shon leze krkem? Jo já naštěstí už mám vše koupené. Takže si mužu užívat pohodu. Vánoční úklid neděláme, protože jak řekl jeden můj kamarád "Nač uklízet, když se ti to stejně zkazí" .. Ano krkolomná fráze, která však vyjadřuje jeho i můj postoj k tak nucenému Vánočnímu úklidu. Proč se prostě neuklízí až po Vánocích, Silvestru a Novém roce? Přeci jenom to máte stále co uklízet. Po Vánocích balící papír a spoustu jehličí, po Silvestru taky skleničky talíře upatlanou podlahu od pomazánky a nedejbože špinavou koupelnu od kamaráda, který přebral. Haha Takže já letos neuklízím.
Před Vánocemi jsem měla 5 týdnu praxe. V nemocnici jako rehabilitační sestra. Můžu vám říct, že pět týdnu bylo až dost. Už jsem ráda, že mám prázdniny. Ve škole mám vše splněno. Jak zápočty tak i předtermíny zkoušek. Anooo anooo.. :D

Zítra si jdu akorát na LDN (která je nyní přejmenována na NRP "následná rehabilitační péče") pro deník praxe a tak si dám s holkama (kolegyně) šmakuládu. Víte, co to je šmakuláda? Káva s mlékem a do toho panák vaječňáku. Myslím, že v gastrosvětě se tomu říká Alžírská. To my z vesnice jsme to pojmenovali jinak. :)
Užívejte si svátky a v novém roce zase ahoj. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama