Leden 2017

Like a Nut

31. ledna 2017 v 18:21 story of my life
Hej holka...nikoho nezajímá co snídáš...a že už je to pošesté tenhle týden co máš #mojeovesná. Koho zajímá, že si byla běhat a že si zatim běhala minutu a 32 vteřin..Prostě koho napadne se po minutě běhu hned fotit nebo natáčet. Přijde mi, že mezi sebou sdílíme tak strašně nepodstatný věci. Ještě kdyby byl vidět nějaký vývoj, ale na tvé postavě (hubené holce) žádný "progres" vidět nebude.
Každý je teď VLOGer a BLOGer a INSTAgramer... Kdyby to bylo něco zajímavého, ale týpek natočí video, kam vloží jiný video a reaguje na něj stylem: pauza...řikám svuj názor na to...spustim...pauza..důležitý je říct svůj názor...spustit"
Je pravda, že sleduju asi tři lidi na YT..z těch mnoha mnoha lidí. Jeden z nich se zaměřuje na hry, druhá slečna kosmetika a knížky (sleduju ji spíš kvuli těm knížkám a celkem dobrým názorům) a třetí je slečna u který prostě zbožňuju její povahu (a má ráda Cimrmany)..je to prostě něco zajímavýho, něco jinýho. A ne "Co mám v kabelce" "Co jsem dostala k Vánocům" "Co mám v telefonu za aplikace" "Můj školní den" "Moje ranní rutina" -> ranní rutina...probudim se už rovnou namalovaná proč ne ?!
Díky za sledování a čtení moji naštvanosti.